Hotel Europa

Lubin
ul. Miroszowicka 1Restauracja

Elegancka i przestronna Restauracja AVANGARDA jest sercem Hotelu Europa w Lubinie. To miejsce, w którym podróżni zjedzą dobry i ciepł posiłek, ale też mieszkańcy Lubina i okolic znajdą coś dla siebie. Przyjdź i poznaj nasze menu. Daj się zaskoczyć jakością autorskich dań, przygotowanych przez naszego Szefa Kuchni. Od początku dbamy o najwyższą jakość usług: 

 

    • zatrudniamy dobrze przygotowaną obsługę kelnerską,
    • dysponujemy profesjonalnym zapleczem gastronomicznym,
    • komponujemy indywidualne menu dla organizowanych w hotelu imprez,
    • zapewniamy kompleksowe wsparcie i organizację każdego wydarzenia. 

 

Specjalizacją restauracji są dania kuchni europejskiej i polskiej w nowoczesnych, często zaskakujących aranżacjach smakowych. Wszystkie posiłki w Hotelu Europa w Lubinie są przygotowywane są ze świeżych i naturalnych produktów najwyższej jakości. Dania przygotowywane są w sposób pozwalający na zachowane najcenniejszych wartości odżywczych.

 

Restauracja AVANGARDA znajduje się na parterze budynku. Restauracja jest doskonałym miejscem do zorganizowania okolicznościowego przyjęcia, komunii, wesela czy bankietu firmowego. Sala może pomieścić nawet do 300 osób (w układzie bankietowym). Istnieje możliwość podzielenia jej na dwie mniejsze sale za pomocą dźwiękoszczelnej kurtyny. Daje to wiele możliwości adaptacji sali restauracyjnej do organizacji różnego rodzaju spotkań. Salę charakteryzuje bardzo dobra akustyka oraz przestronne wnętrze z możliwością wyjścia na taras oraz przejścia do ogrodu.

 

Restauracja AVANGARDA w Lubinie to miejsce otwarte, szczególnie dla osób z Lubina i okolic. U nas zjesz dobrze, zdrowo i za przyzwoitą cenę. Zaproś swoją rodzinę na smaczny niedzielny obiad lub przyjaciół na uroczystą kolację. Przyjedź na szybki i zdrowy lunch biznesowy z kontrahentem lub klientem. 

 

Restauracja AVANGARDA to nie tylko wyśmienite śniadania, obiady i kolacje na miejscu, ale także możliwość zamówienia dań najwyższej jakości na wynos. Świadczymy usługi cateringu dla firm i instytucji. 

Restauracja AVANGARDA
Czynna od poniedziałku do niedzieli.


Śniadania
: 6:30 - 10:00
Restauracja: 13:00 - 22:00