Hotel Europa

Lubin
ul. Miroszowicka 1Oferty

Sylwestra 2017/18

Start godz. 20:00

Czas na dobrą kawę...

Szukasz miejsca na spotkanie? Odwiedź naszą kawiarnię.

Oferta dla gości

Reklama


Oferty dla ekip sportowych

OFERTY DLA EKIP SPORTOWYCH

Przyjęcie z okazji Chrztu Św.

Hotel Europa jest idealnym miejscem na organizację przyjęcia po Chrzcie Świętym dziecka.

Menu dnia

Codziennie w naszej restauracji polecamy specjalnie przygotowane menu dnia.


Dla Przedstawicieli Firm

Przygotowany pakiet gwarantuje Państwu nocleg wraz z wyżywieniem.

Nocleg w przystępnej cenie

Zmęczony? Wyśpij się... Czekamy na Ciebie w Lubinie!

Spotkania biznesowe

W Hotelu Europa staramy się tworzyć prawdziwie przyjazne otoczenie dla biznesu.  Walory wizualne miejsca oraz swoboda w zarządzaniu przestrzenią spotykają się tutaj z myślą techniczną, wykwintną kuchnią oraz profesjonalizmem zespołu czyniąc Hotel Europa miejscem idealnym do organizacji konferencji branżowych, eventów firmowych oraz spotkań o charakterze formalno – biznesowym.

Do Państwa dyspozycji oddajemy trzy sale w pełni przystosowane do potrzeb konferencyjno – szkoleniowych posiadające niezależne systemy wentylacyjno – klimatyzacyjne, system nagłośnieniowy oraz dostęp do Wi-Fi .Ponadto wszystkie sale wyposażone są w projektor, ekran, mikrofon oraz flipchart. Sala konferencyjno – bankietowa w hotelowej restauracji Avangarda o powierzchni 420 m2  wyposażona jest ponadto w system ścian przesuwnych, pozwalających na wykorzystanie przestrzeni restauracyjnej zarówno do celów konferencyjnych, jak również tworzenie zaplecza gastronomicznego będącego idealnym miejscem na organizację kolacji bądź bankietu zarówno w formie serwowanej jak również w postaci szwedzkiego stołu.

Naszym największym atutem jest dbałość o naszych Gości. Dlatego do każdego powierzonego nam zadania podchodzimy indywidualnie, w pełni wykorzystując zarówno potencjał miejsca, jak również ludzi będących jego częścią . W zależności od Państwa potrzeb zaproponujemy najlepsze rozwiązania organizacyjne i logistyczne oraz doradzimy przy wyborze menu tak, by należycie podkreśliło charakter spotkania nie zapominając przy tym o wartościach nadrzędnych jakimi są preferencje smakowe naszych Gości.

Korzystając z własnych zasobów i doświadczenia oraz przy współpracy sprawdzonych partnerów jesteśmy w stanie zorganizować niemal każda formę spotkania. Niezależnie od tego, czy owe wydarzenie ma mieć charakter edukacyjny, integracyjny, poznawczy, czy tez ma być formą wyróżnienia skroimy ofertę na miarę Państwa oczekiwań i sprawimy by na długo pozostało żywe we wspomnieniach jego uczestników.


Oferty Weselne

Zorganizuj w naszym hotelu swoje przyjęcie weselne.

Turystyka industrialna

dla turystów zainteresowanych nieco innym wymiarem zwiedzania